WPP czy WSMP

Forum zawodników i osób zainteresowanych WPP

WPP czy WSMP

Postprzez Kimi » 23 sty 2011, o 01:23

Witam Wszystkich.
Mam takie pytanie- co byście mi bardziej doradzali, WSMP czy WPP? Moim zamiarem jest sukcesywne rozwijanie swoich umiejętności, lecz za główny cel stawiam na jazdy w wyższych seriach (bardzo optymistyczne :-) ). Co możecie mi powiedzieć o WSMP? A co o WPP. Myślałem o WPP. Wystartować w BMW E36 M. Co o tym sadzicie? Nie chodzi mi o taki samochód żeby zostawił wszystkich, chodzi mi o to żeby był w jakieś klasie gdzie można się powyprzedzać, lecz nie chce żeby to było SC lub CC.

A odnośnie WSMP to nie wiem. Co polecacie jaki samochód, głownie to tam widzę Porsche i Ferrari. Czy można tam wystartować czymś słabszym?

Z góry dzięki :)

Windows XP Firefox
Kimi Nie wiadomo :)
nowy

Re: WPP czy WSMP

Postprzez wocio » 23 sty 2011, o 12:28

;) Kim jest twój tata?

Windows Vista Firefox
wocio Mężczyzna
WRC

Auto: Honda Civic ED7

Postprzez WJ » 23 sty 2011, o 12:34

I czy zaadoptuje ci brata? :D :D :D
Wojtek

[center]"Rule the bends, bend the rules."[/center]

WJ Mężczyzna
A-grupa

Auto: 2xE46, 1xR53

Postprzez d3mo » 23 sty 2011, o 13:31

dwoch?
chce.....

Windows 7 Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez Kimi » 23 sty 2011, o 14:55

ehh

Windows XP Firefox
nowy

Postprzez GMark » 23 sty 2011, o 15:17

Na ściganie sie w wyższych seriach nie ma szans BMW E36 M3, no chyba że w jakiś Cupach w Niemczech ale nie wiem czy to sa wyższe serie, na pewno popularniejsze.

W WSMP z nikim się nie pościgasz, w WPP będziesz miał trochę do roboty śmiem twierdzić że nie będziesz wygrywał wszystkiego :)
BTCC - this is racing at its best

GMark Mężczyzna
A-grupa

Auto: be em fu

Postprzez chojnik » 23 sty 2011, o 15:17

Jakie masz przyjacielu doświadczenie w wyścigach ?

Samochód to nie wszystko i obawiam się ,że przekonasz się o tym już w twoim pierwszym wyścigu.
Chyba lepiej pojedź sobie najpierw jeden sezon WPP i zobaczysz jak chłopaki wymiatają tymi CC/SC ;)

Windows Vista Firefox
chojnik Mężczyzna
WRC

Auto: Subaru

Postprzez Kimi » 23 sty 2011, o 17:38

@G
Te BMW dałem jako przykład. O nim najbardziej myślałem. Ale jak możesz coś polecić z czym będzie dużo zabawy i inni tez będą w tej samej klasie jeździć to proszę :) W porządku ja rozumiem ze nie będę wygrywał, ale od czegoś trzeba zacząć. A odnośnie WSMP, to czym tam można pojeździć?

@C
Jak wypali wszystko to będzie to pierwszy sezon. W jakiej klasie mam pojechać ten sezon? A odnośnie samochodu nie chodziło mi o to żeby był szybszy i stanowił odrębna klasę. Chciałbym żeby było w niej najwięcej osób :)

Windows XP Firefox
nowy

Postprzez GMark » 23 sty 2011, o 17:54

Kimi napisał(a):@G
Te BMW dałem jako przykład. O nim najbardziej myślałem. Ale jak możesz coś polecić z czym będzie dużo zabawy i inni tez będą w tej samej klasie jeździć to proszę :) W porządku ja rozumiem ze nie będę wygrywał, ale od czegoś trzeba zacząć. A odnośnie WSMP, to czym tam można pojeździć?

@C
Jak wypali wszystko to będzie to pierwszy sezon. W jakiej klasie mam pojechać ten sezon? A odnośnie samochodu nie chodziło mi o to żeby był szybszy i stanowił odrębna klasę. Chciałbym żeby było w niej najwięcej osób :)

BMW M3 na WPP jest dobre na czołówkę, na pewno dobrze przygotowanym da się wygrać, ale trzez trzeba być dobrym kierownikiem.
W WSMP w dzisiejszych czasach to tylko Porsche, no chyba że klasa D-2000 jakoś się utrzyma, to jakieś mocne Clio lub CTR.

Do nauki najlepsze jest Seicento, i w nich też najwięcej pojawi się zawodników, zapewne będzie to osobny wyścig. Wilu dobrych zawodników z czołówki mi mówiło, że jeśli ogarniesz Seicento i będziesz w nim szybki, to i w kazdym innym aucie sobie poradzisz :)

GMark Mężczyzna
A-grupa

Postprzez Kimi » 23 sty 2011, o 18:41

Dzięki kolego :)
Możesz mi coś powiedzieć więcej o tej klasie w WSMP? Czy BMW można tez wystartować w D-2000? Widziałem, że jakaś jetta od VW Racing tam jeździ:) , ale wole na tył napęd. CTR?

A mówiłeś o pucharze w Niemczech? Czy masz jakieś linki do niego?

Pozdro

PS: Mam kumpla w Niemczech i do takiego mnie zachęca na Nordzie.

Windows XP Firefox
nowy

Postprzez GMark » 23 sty 2011, o 22:04

Kimi napisał(a):Dzięki kolego :)
Możesz mi coś powiedzieć więcej o tej klasie w WSMP? Czy BMW można tez wystartować w D-2000? Widziałem, że jakaś jetta od VW Racing tam jeździ:) , ale wole na tył napęd. CTR?

A mówiłeś o pucharze w Niemczech? Czy masz jakieś linki do niego?

Pozdro

PS: Mam kumpla w Niemczech i do takiego mnie zachęca na Nordzie.

Chodzi o klase do 2 litrów, E36 M-ką tam nie pojedziesz, no chyba że włoska ( E30 )
Po za tym ta klasa ostatnio leży, umiera.

Nie wiem jak to jest w Niemczech, jakie cupy itd
Wiem ze kiedyś był Divinol Cup, itp
Na nordzie też dużo jeżdżą VLN, RCN ale nie znam szczegółów.

GMark Mężczyzna
A-grupa

Postprzez Kimi » 23 sty 2011, o 23:42

Bo mam zamiar zaczac ale szczerze nie wiem od czego? Myslalem o kia ceed cup ale juz koniec z nim. Zostało WPP tylko :) A do WPP co polecasz? Najlepiej tylno napedowe.

Windows XP Firefox
nowy

Powrót do Wyścigowy Puchar Polski