V i VI runda WPP

Forum zawodników i osób zainteresowanych WPP

Re: V i VI runda WPP

Postprzez WJ » 18 wrz 2010, o 13:44

To tutaj szósta i ostatnia eliminacja z mojego punktu widzenia/siedzenia. Ależ miałem fun na ostatnich trzech kółkach tnąc się z Meganką siedzącą mi na ogonie po heroicznym nadrabianiu pozycji! Ostatnie trzy kółka sezonu, a emocji jak za cały.

http://vimeo.com/14987902
Wojtek

[center]"Rule the bends, bend the rules."[/center]

WJ Mężczyzna
A-grupa

Auto: 2xE46, 1xR53

Postprzez martin27 » 20 wrz 2010, o 17:57

Te kilka okrazen walczac z biala BMW-fairplay ponioslo mnie na duchu-sezon sie nie udal,ale jak sie mowi "po wyscigu to jest przed nastepnym wyscigiem"... pozdrowienia dla wszystkich scigantow

Windows 7 Internet Explorer 8
martin27 Mężczyzna
nowy

Auto: mega na

Postprzez knastol » 20 wrz 2010, o 22:44

są już czesciowe materialy TEAM PROMOTION:
http://wyscigowypuchar.pl/index.php/media/filmy/2010

knastol Mężczyzna
B-grupa

Postprzez knastol » 23 wrz 2010, o 08:42

knastol Mężczyzna
B-grupa

Postprzez Vkos » 29 wrz 2010, o 21:30

Wreszcie udało mi się dopaść do kompa i wygospodarować chwilę.

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować wszystkim fotografom, a w szczególności Agnieszce Kujawie i jej Tacie za zajebiste fotki!
Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i za fotony, to pamiątki z jednego z najważniejszych weekendów w moim życiu!

Serdeczne ukłony i podziękowania dla całej klasy 1 za możliwość przeżycia debiutu (i dowiezienia całego auta;) w tak mocnej stawce. Znam już swoje miejsce i jeszcze większa ilość pracy przede mną niż sądziłem! Na razie nie mamy podejścia do czołówki, ale może na ostatniej eliminacji 2011 pojedziemy szybciej :)
Wielki szacun dla Was Panowie! Dzięki za pokazanie miejsca w szeregu, chociaż mogłem się pouczyć toru jazdy za Wami. To był świetny weekend i masa nauki, szczególnie, że dawno nie siedziałem w "cienkim" i nie sądziłem, że wyścigowe klimaty tak baaaardzo wciągają!

W wolnej chwili zapraszam do naszej galerii, trochę monotematycznej, ale niedługo Qba ma ogarnąć foty z całego weekendu, więc wrzucę, może każdy coś dla siebie wybierze:)

Tymczasem foty powolnej rajdówki na Torze Poznań :)
http://vkosracing.com/galeria_poznan_2010.html

Pozdro dla Team Promotion i dziękówki za świetny klip!
Za rok postaramy się nic już nie zepsuć ;) :)

Jeszcze raz dzięki za świetną atmosferę i rywalizację!

Pozdrowienia serdeczne,

Wiktor

P.S. Ukłony dla ekipy matadorów z Poznania, którą spotkaliśmy w Słomczynie!;)
VKOS RACING TEAM
www.vkosracing.com

Vkos Mężczyzna
nowy

Auto: FIAT CC

Postprzez knastol » 29 wrz 2010, o 21:40

Vkos napisał(a):P.S. Ukłony dla ekipy matadorów z Poznania, którą spotkaliśmy w Słomczynie!;)

do zobaczyska w pozku :drive:

knastol Mężczyzna
B-grupa

Postprzez abarthiscs » 14 lis 2010, o 21:39

knastol napisał(a):bogaj, a jaka jest kara za falstart, czyli zakladam ze jak startuje sie majac linie startu miedzy osiami to tez jest falstart, chyba ze te linie sa tak mniej wiecej dla orientacji? pytam bo ciekawe rzeczy widze na moich onboardach z tylnej kamerki :piwko:

To miałeś kamerkę, Bartek??
Zalogowałem się tu trochę późno, ale też mam kilka wątpliwości:
1. Przede wszystkim taką po mi ktoś zdemolował prawe drzwi "pod mostkiem", kiedy mnie dublował i za 0.5 sekundy zrobiłby to bez problemu? ktos to może widział?

2. Czasy 2.02 i 2.05 wyjaśniałem w wieży i nikt nie był w stanie pokazać gdzie jest błąd: "widocznie tak było!" - usłyszałem. A jeśli tak, i jeśli w wyścigu byłem w stanie jechać tempem Kuby Paczkowskiego, Bartka Knasta, czy Mateusza Chruszcza, to skąd na czasówce mój najlepszy czas bodaj 2.08, 2.09? nie wydaje mi się, żebym jechał z taką róznicą a za cholerę nie mogłem tego przeskoczyć.

Kilku rzeczy tu nie ogarniam...
Tylko głupcy i szarlatani wiedzą i rozumieją wszystko
/A. Czechow/

www.banymotorsport.pl

abarthiscs Mężczyzna
eNka

Auto: Fiat. Ze stajni Ferrari :)

Postprzez knastol » 15 lis 2010, o 12:10

abarthiscs napisał(a):Zalogowałem się tu trochę późno

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

abarthiscs napisał(a):kiedy mnie dublował i za 0.5 sekundy zrobiłby to bez problemu? ktos to może widział?

w tym wyscigu akurat kamerki nie mialem, ale masz racje ze dublujacy mogliby wybierac sobie inne miejsca, choc oni tez walcza - temat rzeka - w przyszlym sezonie mamy osobne wyscigi wiec luz :piwko:

abarthiscs napisał(a):Czasy 2.02 i 2.05

wiesz ze to niemozliwe, zwlaszcza ze sa to czasy z pierwszego okrazenia, a wiec startu zatrzymanego - moj czas z ostatnich kwalifikacji tez odbiegal od tego zmierzonego na racechrono, wiec cos ewidentnie jest nie tak jak byc powinno, ale Milosz juz to wyjasnial
Pan Protest napisał(a):2.02 i te 2.05 z soboty i niedzieli - do tego na pierwszym okrazeniu to fiksujace kostlo piomiaru czasu w fiatach sc... w przyszlym roku beda inaczej mocowane.
ot cala zagadka.

knastol Mężczyzna
B-grupa

Postprzez abarthiscs » 17 lis 2010, o 19:33

Tak, domyślam się, ze z czasami wyścigu było coś nie tak. Najbardziej po tym wszystkim wkurzyło mnie, że chyba zrozumiałem istote słabych czasów na kwalifikacjach. A przez to słaba pozycja na starcie itd...
Eh.
Może w 2011 bedzie lepiej.
Tylko głupcy i szarlatani wiedzą i rozumieją wszystko
/A. Czechow/

www.banymotorsport.pl

abarthiscs Mężczyzna
eNka

Auto: Fiat. Ze stajni Ferrari :)

Postprzez knastol » 17 lis 2010, o 20:41

pamietaj tez, ze w wyscigu zwykle robi sie lepsze czasy niz w kwalifikacjach, jesli np jedziesz caly czas za kims - inaczej oczywiscie kiedy walczysz i rezygnujesz z optymalnego toru...

pytanie czy przypadkiem nie jest tak, ze czasy przeklamywane sa tylko na "lepsze"?

ja z powodu przeklamanych czasow startowalem z pierwszego pola, a za chwile bylem poza pierwsza trojka - jesli to Cie pocieszy ;)

knastol Mężczyzna
B-grupa

Postprzez Pitekk » 29 lis 2010, o 13:09

Zgrywałem ostatnio zdjęcia z czasów pięknych i słonecznych dni :roll: i mam kilka fotek z V rundy http://matuszakpiotr.pl/#motorsport (wrzucone razem z pozostałymi z tamtego weekendu). Są gdzieś też filmy, ale pozgrywam jak spadnie większy śnieg :ban:

Pitekk Mężczyzna
nowy

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigowy Puchar Polski