V i VI runda WPP

Forum zawodników i osób zainteresowanych WPP

Re: V i VI runda WPP

Postprzez luki » 9 wrz 2010, o 12:24

Macieju Z czy nadal uwazasz, ze to moja wina ze wyhamowales mi na drzwiach przy 140 na godzine na babajadze, byles za mna, miales wyystarczajaco miejsca by wejsc wewnatrzna, tylko jakby o hamulcu zapomniales? Dzieki Agnies za zlapanie momentu... Ja mialem odwage przyznac sie ze zajezdzalem ci na pierwszej rundzie

luki Mężczyzna
eNka

Auto: Honda Civic vti gr.A

Postprzez maciej_z » 9 wrz 2010, o 12:31

Łukaszu - myślałem, że przegadaliśmy to po wyścigu - ale widzę, że nie... Powiem tylko tyle, że nigdy nie miałem problemu z przyznaniem się do błędu - nawet wtedy gdy początkowo byłem przekonany, że to nie moja wina (zapytaj choćby Vetiego...). Tutaj nie mam takiego przekonania a mimo to po wyścigu powiedziałem Tobie, że jeśli to ja rzeczywiście zawiniłem to przepraszam...

Windows 7 Firefox
maciej_z Nie wiadomo :)
A-grupa

Postprzez maciej_z » 9 wrz 2010, o 12:41

i to pomimo faktu, że w parku zamkniętym rzuciłeś się na mnie "z łapami" i mnie odepchnąłeś.... - gdybym podobnie nie potrafił panować nad sobą jak Ty pewnie doszłoby do regularnej walki na pięści... i znów ktoś byłby szyty... ;)

Windows 7 Firefox
A-grupa

Postprzez bogaj2 » 9 wrz 2010, o 13:49

to by było tak wesoło w parku zamkniętym jak po wyścigu KIA CEED gdzie pewna Pani z pewnym Panem stoczyła wojnę kaskami :twisted:

bogaj2 Mężczyzna
WRC

Postprzez d3mo » 9 wrz 2010, o 14:06

maciej_z napisał(a):i to pomimo faktu, że w parku zamkniętym rzuciłeś się na mnie "z łapami" i mnie odepchnąłeś.... - gdybym podobnie nie potrafił panować nad sobą jak Ty pewnie doszłoby do regularnej walki na pięści... i znów ktoś byłby szyty... ;)

a potem ktos sie pozbyl licencji na 2 lata i bylo by wesolo :D
chce.....

Windows XP Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez maciej_z » 9 wrz 2010, o 14:11

Serio, odebrali mu licencję?

Windows XP Firefox
A-grupa

Postprzez d3mo » 9 wrz 2010, o 15:42

nie wnosilem o zadna kare
na chwile obecna domyslny zawodnik nie zostal ukarany przez PZM

tyle moge powiedziec
chce.....

Windows XP Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez Pan Protest » 9 wrz 2010, o 21:05

bubupn - dziękuję za pozdrowienia, choć moglibyście odmachiwać !!! :bicz:

z przodu daleko, z tylu daleko, nuda...

ale fajna adrenalinka jak się hamuje i skręca jedna ręką machając ;)

Windows XP Firefox
Pan Protest Mężczyzna
A-grupa

Postprzez Matisso » 9 wrz 2010, o 22:21

Agniess - zbieraj na jakiś szerokokątny obiektyw! Byłem tuż za tymi dwiema hondami (czarna i czerwona), a nie widać mnie na zdjęciu:) Ja osobiście skorzystałem z akcji na baba jadze aby wyprzedzić Macieja, a następnie dogonić i wyprzedzić Łukasza. Ogólnie gdyby wyścig był tylko w sobotę i nie byłoby niedzieli to pewnie odpuściłbym przyszły sezon. Na szczęście albo nieszczęście był wyścig niedzielny, w którym dużo się działo. Dziękuję za fajną walkę koledze z Puga srebrnego i Łukaszowi z Civica. Moja gnąca się E30 przyniosła mi dużo frajdy i do dzisiaj mam uśmiech na twarzy. Teraz wsadzę dobry zawias i w przyszłym sezonie pogonię Type-R hahahahahhahahaha. Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę.

Matisso Mężczyzna
A-grupa

Postprzez Agniess » 9 wrz 2010, o 22:48

Matisso napisał(a):Agniess - zbieraj na jakiś szerokokątny obiektyw! Byłem tuż za tymi dwiema hondami (czarna i czerwona), a nie widać mnie na zdjęciu:)

No ale, to nie jest moje zdjęcie, tylko Taty! ;-)
Ale co do obiektywów - nie ma problemu, właśnie odkładam na coś nowego ;-)

Agniess Kobieta
WRC

Auto: Mazda 323F

Postprzez bubupn » 9 wrz 2010, o 23:10

Pan Protest napisał(a):bubupn - dziękuję za pozdrowienia, choć moglibyście odmachiwać !!!

haha trochę ciężko się w tym przypadku rozdwoić, a trzeciej ręki pomimo dwóch pobytów w Czarnobylu nadal nie mam :(

bubupn Mężczyzna
nowy

Auto: Renault Megane Coach 2.0 16V

Postprzez Arv » 10 wrz 2010, o 14:04

Siema, ja byłem z kolegą obadać temat WPP w sobotę, chciałbym dołączyć do Was w przyszłym roku. Na chwilę obecną mam problem CRXowy i się zastanawiam jaką budę i klasę wybrać, jako że CRXem tylko rok bym jeszcze mógł pojechac w E1 po uiszczeniu sporej ilości mamony. Mam trochę filmików z zewnątrz ze startu w sobotę, staliśmy na z kumplem na wałach od strony lotniska, postaram się coś wrzucić. Pozdro dla wszystkich uczestników!

Arv Mężczyzna
nowy

Postprzez GMark » 10 wrz 2010, o 15:05

Arv napisał(a):Siema, ja byłem z kolegą obadać temat WPP w sobotę, chciałbym dołączyć do Was w przyszłym roku. Na chwilę obecną mam problem CRXowy i się zastanawiam jaką budę i klasę wybrać, jako że CRXem tylko rok bym jeszcze mógł pojechac w E1 po uiszczeniu sporej ilości mamony. Mam trochę filmików z zewnątrz ze startu w sobotę, staliśmy na z kumplem na wałach od strony lotniska, postaram się coś wrzucić. Pozdro dla wszystkich uczestników!

O ile dobrze kojarze, to widziałem chyba kiedyś na TA tego bardzo szybkiego CRX-a :)
BTCC - this is racing at its best

GMark Mężczyzna
A-grupa

Auto: be em fu

Postprzez d3mo » 10 wrz 2010, o 15:42

Arv napisał(a):Siema, ja byłem z kolegą obadać temat WPP w sobotę, chciałbym dołączyć do Was w przyszłym roku. Na chwilę obecną mam problem CRXowy i się zastanawiam jaką budę i klasę wybrać, jako że CRXem tylko rok bym jeszcze mógł pojechac w E1 po uiszczeniu sporej ilości mamony. Mam trochę filmików z zewnątrz ze startu w sobotę, staliśmy na z kumplem na wałach od strony lotniska, postaram się coś wrzucić. Pozdro dla wszystkich uczestników!

CRX z Turbo bedzie problemowy jesli chodzi nawet o E1 :P (i nei chodzi tu o aktualnosc homo)

slyszalem, ze bedzie Type R na sprzedaz "pucharowy" jesli mozna tak powiedziec :)

pz
K
chce.....

Windows XP Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez jdmteam » 10 wrz 2010, o 16:12

d3mo napisał(a):
slyszalem, ze bedzie Type R na sprzedaz "pucharowy" jesli mozna tak powiedziec :)

pz
K

a kto sprzedaje i jaka cena ? :)

Windows XP Firefox
jdmteam Nie wiadomo :)
eNka

Postprzez d3mo » 10 wrz 2010, o 16:23

dowiem sie i dam znac
chce.....

Windows XP Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez jdmteam » 10 wrz 2010, o 17:50

spoko, jest fajny type r A grupa Piekosia z gor.. mysle ze to jedna z lepiej zbudowanych hond w PL. Cena tez w miare... tylko fvat brak :/

Windows XP Firefox
jdmteam Nie wiadomo :)
eNka

Postprzez Jastrzebski » 12 wrz 2010, o 09:42

GMark napisał(a): ile dobrze kojarze, to widziałem chyba kiedyś na TA tego bardzo szybkiego CRX-a

Jeśli Niebieski CRX to ten :mrgreen:

Windows XP Internet Explorer 7
Jastrzebski Mężczyzna
nowy

Postprzez Arv » 12 wrz 2010, o 13:11

d3mo napisał(a):

CRX z Turbo bedzie problemowy jesli chodzi nawet o E1 :P (i nei chodzi tu o aktualnosc homo)

pz
K

Jakie Turbo :cool: CRX ma silnik wolnossący z integry i generalnie oprócz ostrzejszych wałków jest seryjny. W zeszłym roku na wiosnę byłem na TA. Z masą 910kg i seryjną skrzynią z integry na R888 zrobiłem 1:54,6. Ale to piewszy raz na Poznaniu, trochę jeszcze nie ten tor jazdy itp... Może jeszcze na jesieni polecę, bo jest krótka skrzynka, szpera płytkowa i masy trochę mniej. W sumie na przyszły rok by jeszcze dało radę trafić do E1, ale trochę bez sensu robić auto na jeden rok, zwłaszcza, że koszty przygotowania będą spore. Zastanawiam się jeszcze którą klasę wybrać, ale w 3ciej jakoś tak mało aut lata, więc byłby to dobry wybór. Tylko czym, EE, EG, EK... na pewno Honda :cool: .

Arv Mężczyzna
nowy

Postprzez GMark » 12 wrz 2010, o 13:23

a tak po za tym, to co tak mało onboardów z tych rund ? tylko 1 :)

GMark Mężczyzna
A-grupa

Postprzez d3mo » 12 wrz 2010, o 13:56

a myslalem, ze motor jest uturbiony, moj blad

Taki setup w OPEN i tak wydaje sie troche slaby... jak juz
cos budowac to chyba po to by byc konkurencyjnym
chce.....

Windows XP Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez Matisso » 12 wrz 2010, o 17:22

d3mo napisał(a): jak juz

Nie zgodzę się z Tobą - zobacz Pana w pugu srebrnym (Bień) nie ma konkurencyjnego auta w open a podejrzewam, że zabawę ma równie dobrą ścigając się z klasą IV i III. Moje BMW zupełnie nie jest konkurencyjne w klasie IV (154KM, 178 NM), a też super zabawa z autami z 3 klasy i niektórymi z OPEN, które też są często mocniejsze od mojego.

Najważniejsze aby wystartować, aby było nas jak najwięcej!!! Teraz zabrzmi to trochę dziwnie ale prawda jest taka, że aktualnie to WPP tworzy esencję polskich wyścigów. Ewentualnie puchary markowe są lepsze ale jak jeździ w nich więcej niż 20 samochodów :)

Matisso Mężczyzna
A-grupa

Postprzez spal » 12 wrz 2010, o 18:47

Matisso napisał(a):

Nie zgodzę się z Tobą - zobacz Pana w pugu srebrnym (Bień) nie ma konkurencyjnego auta w open a podejrzewam, że zabawę ma równie dobrą ścigając się z klasą IV i III. Moje BMW zupełnie nie jest konkurencyjne w klasie IV (154KM, 178 NM), a też super zabawa z autami z 3 klasy i niektórymi z OPEN, które też są często mocniejsze od mojego.

Najważniejsze aby wystartować, aby było nas jak najwięcej!!! Teraz zabrzmi to trochę dziwnie ale prawda jest taka, że aktualnie to WPP tworzy esencję polskich wyścigów. Ewentualnie puchary markowe są lepsze ale jak jeździ w nich więcej niż 20 samochodów :)

co innego jak sie ma juz auto i chce sie startowac, wtedy wiadomo - jedziemy czym mamy

druga sprawa to jak ktos chce dopiero zaczac zabawe, wtedy aby MIEC FUN
i miec sie z kim scigac powinno sie przeliczyc budzet i nastepnie wybrac auto/klase
a nie kupic byle co "bo i tak bedzie super"....

A co do srebnego Peugota... Kuba porzucil gory i przeniosl sie na tor,
auto bedzie takim potworem, ze spokojnie powalczy o generalke a to, ze na chwile
obecna jedzie i testuje/sprawdza nowe rozwiazania to juz chyba wynika z jego zamilowania do tego sportu :)

ps.
argument z "aby bylo jak nas najwiecej" - bankowo przekonuje nowych zawodnikow
bo przeciez kazdy chce robic za statystyki a nie za konkurencyjnego rywala na torze....

Windows XP Firefox
spal Mężczyzna
WRC

Postprzez d3mo » 12 wrz 2010, o 18:50

podpisuje sie rekoma i nogami :)
chce.....

Windows XP Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez GMark » 12 wrz 2010, o 20:33

Matisso napisał(a):

Matisso, w twoim przypadku gdy nie masz szans w klasie 4, najlepszym rozwiązaniem by była generalka :) Ścigałbyś się wtedy z Civicami i innymi słabszymi autami o miejsce w generalce a nie for fun :)
No ale generalki nie ma co jest jak na ten sport dziwne - no ale cóż niektórym nie spodobał się ten pomysł.

Po za tym widać, że z początkowego założenia czyli amatorskich wyścigów dla zabawy, zaczyna sie wyścig zbrojeń, i dla niektórych temat po co jeździć dla tła skoro nie ma sie konkurencyjnego sprzętu ? chyba że coś źle zrozumiałem.

Po za tym nie widze srebrnego Puga kręcącego 46-stki.

GMark Mężczyzna
A-grupa

Postprzez d3mo » 12 wrz 2010, o 21:35

GMark napisał(a):Po za tym widać, że z początkowego założenia czyli amatorskich wyścigów dla zabawy, zaczyna sie wyścig zbrojeń, i dla niektórych temat po co jeździć dla tła skoro nie ma sie konkurencyjnego sprzętu ? chyba że coś źle zrozumiałem.

Po za tym nie widze srebrnego Puga kręcącego 46-stki.

amatorskie wyscigi, ale wygrana czy samo bycie konkurencyjnym daje 10000x wiecej funu niz samo przejechanie/dojechanie (na pierwszych czy drugich zawodach i tak jest zajebiscie ale potem chce sie czegos wiecej) wiec robienie za "tlo dla innych" nudzi sie predzej czy pozniej...
wyscig zbrojen i tak szczesliwie ograniczony jest w pewnym sensie homologacjami...
choc jak ktos ma A grupowe hamulce za np 14tysi to ciezko z nim konkurowac :)

106 w kit-car'ze zejdzie spokojnie ponizej 1:50, a ile to pewnie zalezy od $$$ ;)
chce.....

Windows XP Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez czingis » 14 wrz 2010, o 15:24

A czy ktoś, poza Wojtkiem, podzieli się jeszcze jakimś onboardem?

czingis Mężczyzna
A-grupa

Auto: Subaru, CRX, Civic itp

Postprzez Arv » 14 wrz 2010, o 15:38

d3mo napisał(a):a myslalem, ze motor jest uturbiony, moj blad

Taki setup w OPEN i tak wydaje sie troche slaby... jak juz

Oj, konkurencyjny to by na pewno był biorąc pod uwagę czasy z tego roku w klasie OPEN. Tylko te wyrabianie homologacji trochę mnie przeraża. No nic będe próbował. Pozdr

Arv Mężczyzna
nowy

Postprzez d3mo » 14 wrz 2010, o 22:35

spoko, ja pisalem w kontekscie czasow o ktorych wspominales (1:54?)

nie twierdze, ze sprzet nie pojedzie lepiej :)

no ale zejsc 5s to juz troche jest :P

pz
K
chce.....

Windows XP Firefox
d3mo Mężczyzna
WRC

Postprzez knastol » 16 wrz 2010, o 22:18

Czarek wrzucil swoje on-boardy, pewnie z pozdrowieniami dla Karolka :mrgreen:
http://wyscigowypuchar.pl/index.php/media/filmy/2010

knastol Mężczyzna