Strona Pucharu i inne

Forum zawodników i osób zainteresowanych WPP

Strona Pucharu i inne

Postprzez knastol » 1 kwi 2013, o 18:03

hej

ostatnio jak widac mam malo czasu i spore zaleglosci - nie wiem jeszcze co z tym wszystkim dalej zrobic

- czy oddac komus portal, zeby zajal sie nim z wiekszym namaszczeniem, przebudowalby strone itp.

- czy przekierowac strone na ktorys z FB profili... tylko ktory... ;)

- a moze wystarczy ktos kto znajdzie czas na uzupelnianie biezacej storny swiezymi informacjami...

pytanie czy przy obecnej mnogosci informacji, portal jest w ogole potrzebny...

czekam na Wasze propozycje ;)

knastol Mężczyzna
B-grupa

Re: Strona Pucharu i inne

Postprzez Matisso » 1 kwi 2013, o 21:17

Powiem szczerze, że strona jest mega ważna - tak na prawdę dla kogoś zainteresowanego WPP jest najważniejsza. Tradycyjny dostęp do informacji / relacji itp, nie przez FB tylko właśnie przez stronę to podstawa - fajnie by było jakby się mógł tym ktoś zająć. Knastol ma się rozumieć, że nie znajdziesz na to czasu w sezonie 2013 ?

Matisso Mężczyzna
A-grupa

Postprzez Maciej » 1 kwi 2013, o 21:50

a ja myślę, że dziś jest 1 kwietnia (prima aprilis) i jutro knastol zmieni zdanie :D

Maciej Mężczyzna
WRC

Auto: Fiat Seicento Gruppo N i inne włoskie :)

Postprzez BIG J » 1 kwi 2013, o 23:43

Wydaje mi sie ,że Bartas nie żartuje... , jak ktoś ma trochę chęci i wolnego czasu moze by pomógł w prowadzwniu strony?
Subaru i tylko Subaru! A do ściagania Fiat CC gr A

Windows 7 Opera
BIG J Nie wiadomo :)
A-grupa

Postprzez knastol » 2 kwi 2013, o 18:56

nie zartuje - wiedzialem ze wysylam to 01.04 ale tylko wtedy mialem czas ;)

znajde czas na wrzucanie czasem informacji, ale mysle ze to nie o to chodzi zeby cos tam czasem wrzucic, tylko zeby to zylo, a teraz wyglada slabo...

czasem to jest 5 minut, ale czasem troche dluzej, trzeba byc czujnym, wyszukac informacji, wyslac do autoklubu itp.

no i sam wyglada strony pozostawia sporo do zyczenia - mamy fajne logo, ale jest zbyt nowoczesne do tak starej strony ;)

knastol Mężczyzna
B-grupa

Postprzez pankracy » 3 kwi 2013, o 12:45

Powiem tak - stronę pucharu zrobiłbym stroną prezentacyjno/medialną. TO jej główny cel - po co jest puchar, co to jest etc, kto może jeździć i jak zacząć. Pisałem o tym sporo na[url]racetec.pl[/url] i myślę że można by to odpowiednio przełożyć na stronę pucharu i podać w zjadliwej formie.

Mogę nawet zająć się stroną i odświeżeniem jej (nowy layout, przejście na wordpress'a) i dodaniem odpowiednich aktualnych informacji. Jeśli chodzi o aktualności - mogą tam być, ale imho nie jest to najważniejszy aspekt tej strony, na pewno ze swojej strony nie mógłbym zapewnić aktualizacji w 5min po ukazaniu się informacji gdzieś indziej.

P.
http://racetec.pl - O wyścigach i nie tylko.
http://klasyczny.com - we love clasSIC! cars

pankracy Mężczyzna
WRC

Postprzez RaweckiRacing » 6 kwi 2013, o 02:22

Myślę, że Piotr ma te tematy obcykane i można mu powierzyć stronkę. Myślę, też że kilka osób mogłoby robić krótkie relacje z wyścigów. Ja mogę się zająć WPP histo - samochody turystyczne. Na 100% znajdzie się chętny od malucha i formuł (tam nawet mają jednego rasowego dziennikarza ;)
Zamierzam też z WPP histo turystyków upchnąć np w Classic Auto i wtedy fajnie by było gdyby ludzie przekierowani na stronę www zastali tam coś atrakcyjnego. To tyle.

RaweckiRacing Mężczyzna
A-grupa

Auto: BMW e21 320/4

Postprzez b182 » 15 kwi 2013, o 12:56

Jezu jaka szkoda że Poznań jest tak daleko-sam chętnie ścigałbym się w WPP i nawet pomógł w prowadzeniu strony, niestety kontakt z wyścigami mam tylko w TV.

b182 Mężczyzna
nowy

Postprzez DeZ » 15 kwi 2013, o 18:31

RaweckiRacing napisał(a):Na 100% znajdzie się chętny od malucha

MT już dawno ma swoją stronę. Wystarczy podlinkować albo ściągnąć artykuły. Moje błogosławieństwo macie :)
"na słońcu jest rzeczywiście znacznie mniej cienia" - Król Julian

DeZ Mężczyzna
B-grupa

Auto: Fiat SC 1.2

Postprzez 21swift » 16 kwi 2013, o 08:57

Ja się wypowiem jako osoba która rzadko wpada na tor żeby popatrzeć - no i biednie to wszystko wyglądało przy oprawie VW.
Wiadomo że tam jest niezła moneta położona ale czułem się tam tak jak kiedyś murzyni w USA... :evil: zamknięte strefy, śliczne widownie ale nie dla Ciebie...tylko VW
Jak się popatrzy na oprawę VW to to jest to co ja chciałbym oglądać w tv - informacja o zawodnikach, kamerki z onboarda, ujęcia z toru, pokazana rywalizacja, moc i pasja.
Nawet szukałem wyników WPP na stronie AW - nic nie ma ... porażka :podupie:
AW za każdy wyścig kasuje swoje - uważam że powinni pomyśleć żeby to uatrakcyjnić a jeśli nie sami to we współpracy z kimś kto zrobi stronę, opis zawodników, dokonania, filmiki z wyścigów - coś co przyciągnie uwagę i spowoduje że wyścigi nie będą tak anonimowe.
Ja znam kilka osób które się ścigaja w cento i w wyższych klasach i im dopinguję - kiedyś jak przyszedłem nie znając nikogo - ziewałem na tych zawodach...
Faktycznie MT ma swoją stronę, jest opis o zawodnikach i wyniki - brakuje filmów i promocji strony.
Bardzo dopinguję nowej klasie IS Cup i jak kieszeń pozwoli to może w tym wystartuję - jest już strona, informacja o tym kto startuje brakuje wyników i jakiś ciekawych ujęć.
Oprawa też ma znaczenie - przecież to podium i wręczanie nagród jest słabe.. jakiś lepszy baner za plecy, dwie dziewczyny po bokach, odmalowane schodki i już by było milej.
:piwko:
www.All4safe.pl - Wszystko dla Bezpieczeństwa

21swift Mężczyzna
WRC

Auto: swift gti

Postprzez Misza » 16 kwi 2013, o 11:33

21swift napisał(a):Ja się wypowiem jako osoba która rzadko wpada na tor żeby popatrzeć - no i biednie to wszystko wyglądało przy oprawie VW.
Wiadomo że tam jest niezła moneta położona ale czułem się tam tak jak kiedyś murzyni w USA... :evil: zamknięte strefy, śliczne widownie ale nie dla Ciebie...tylko VW

No i raczej w ten sposób marka VW nie zyskała pozytywnego odbioru wśród zwykłych kibiców - nawet prasa akredytowana na WPP/WSMP nie miała wstępu do VW - a wydawać by się mogło, że m.in. o budowanie marki chodzi w takich imprezach - chyba, że "samochód dla ludu" ma sprawiać w Polsce wrażenie "samochodu dla VIPów". "V" w "VW" nie oznacza VIP, drogi marketingu VW. Inna sprawa, że w TV pewnie tego traktowania przez panią z ochrony pt. "Halo!" nie było widać ;) Ogólnie widać jedno - że takie imprezy jak VWCC i Porsche GT3 CCCE mogłyby (i może powinny) być osobnymi weekendami wyścigowymi, jako imprezy firmowe/zamknięte/dla VIPów, tak jak zrobił to kiedyś np. Shell.

Nawet szukałem wyników WPP na stronie AW - nic nie ma ... porażka :podupie:

W niedzielę wieczorem były - ktoś usunął? ;)

Zgadza się, że czasem wystarczą drobiazgi, ale to musi się chcieć: stresować, organizować, zasuwać i czasem ubrudzić, podczas gdy są pokusy typu polansowanie się w polarku VWCC i zjedzenie czegoś dobrego ;)

BTW, zastanowił się ktoś, dlaczego nie było na tej rundzie Picanto, tfu, Kia Lotos Race? Ciekawe, kto miał decydujący głos w tej sprawie i dlaczego jedyną sprzeczność interesów widzę w konkurencji między głównymi naftowymi sponsorami tych dwóch cykli - bo jak już robić te komercyjne puchary, to w interesie toru pewnie byłoby mieć wszystkie w tym samym terminie.

Windows XP Firefox
Misza Mężczyzna
WRC

Auto: Honda Civic Type R

Postprzez GMark » 18 kwi 2013, o 00:15

Misza napisał(a):
BTW, zastanowił się ktoś, dlaczego nie było na tej rundzie Picanto, tfu, Kia Lotos Race? Ciekawe, kto miał decydujący głos w tej sprawie i dlaczego jedyną sprzeczność interesów widzę w konkurencji między głównymi naftowymi sponsorami tych dwóch cykli - bo jak już robić te komercyjne puchary, to w interesie toru pewnie byłoby mieć wszystkie w tym samym terminie.

Ogólnie patrzę na kalendarz i widzę, że oba te puchary się w tym sezonie mijają, w czerwcu bedzie VWC ale nie bedzie KLR, w sierpniu KLR bez VWCC, a na zakończenie w październiku znowu VWCC bez KLR. Z drugiej strony to nawet dobrze bo na padoku to już wcale by nie było miejsca gdzie się rozłożyć - WPP miałoby padok na Giełdzie z częściami.
BTCC - this is racing at its best

GMark Mężczyzna
A-grupa

Auto: be em fu

Postprzez 21swift » 22 kwi 2013, o 09:07

no i taka relacja też jest super - tylko powinna być szybciej i bardziej dostępna ;)
http://www.youtube.com/watch?v=oI_ON2SCh7k
www.All4safe.pl - Wszystko dla Bezpieczeństwa

21swift Mężczyzna
WRC

Auto: swift gti

Postprzez StudioPassja » 25 kwi 2013, o 23:54

21swift napisał(a):no i taka relacja też jest super - tylko powinna być szybciej i bardziej dostępna ;)
http://www.youtube.com/watch?v=oI_ON2SCh7k

Już jest na PZM i AW :) Szybciej... cóż następnym razem zaczniemy od WPP ;)
Ale miło, że się podoba. Dzięki!!

PS A co do oprawy, podium itd... Fajnie byłoby gdyby po prostu więcej czasu było na podium. A tak jest podium, a za plecami już następny wyścig startuje. I teraz pytanie: skupić się na wręczaniu nagród, czy na starcie..? Najlepiej się rozdwoić 8)

[ Dodano: 25 kwi 2013, o 23:09 ]
21swift napisał(a): uważam że powinni pomyśleć żeby to uatrakcyjnić a jeśli nie sami to we współpracy z kimś kto zrobi stronę, opis zawodników, dokonania, filmiki z wyścigów - coś co przyciągnie uwagę i spowoduje że wyścigi nie będą tak anonimowe.

No i tu powiem, że od zeszłego sezonu mamy taki pomysł, ale wiadomo, że to bez dobrej woli i pomocy Was samych to się nie uda ;) Jak tylko znajdziemy chwilę wolniejszą to się za to zabierzemy :mrgreen:
Kronika, Reportaż, Film... a wyścigi to nasza Passja :)
http://www.studiopassja.pl

StudioPassja Kobieta
nowy

Auto: Yarrrrisek

Postprzez Matisso » 30 kwi 2013, o 23:02

Ja wiem, że gust jest jak biust - każdy ma inny...
Wg mnie jednak Wasze produkcje zdecydowanie będą lepsze jak zmienicie podkład muzyczny - aktualnie Wasze nagrania, a oglądam je i się pasjonuję - mają podkład muzyczny, który mi przypomina relację z Agroshow albo promocję domu wczasowego. To jest tylko moje zdanie zatem nie musi być brane pod uwagę ale na nastepnych zawodach na pewno będę chciał skorzystać z Waszych usług i może będzie jakaś zmiana w podkładzie dźwiękowym ?

Pozdrawiam - Matuesz

Matisso Mężczyzna
A-grupa

Postprzez StudioPassja » 4 maja 2013, o 18:52

Mateuszu,

oczywiście podkład można zmienić zawsze. Jeżeli chodzi o wizytówki to nie ma problemu - wysyłasz nagranie, które cie interesuje jako podkład i robimy pod to nagranie. Natomiast standardowe filmy z zawodów robimy pod to co jest tylko i wyłącznie nasze - baza podkładów stopniowo się rozwija, jednak jest to pracochłonne, gdyż utworów tych nie tworzy z gotowych elementów instrument, ani program komputerowy.

Ale jeżeli masz jakiś swój ulubiony kawałek to żaden problem :)

Pozdrawiam
Agnieszka K.
Kronika, Reportaż, Film... a wyścigi to nasza Passja :)
http://www.studiopassja.pl

StudioPassja Kobieta
nowy

Auto: Yarrrrisek

Postprzez Maciej » 9 maja 2013, o 21:51

http://www.wyscigowypuchar.pl - pojawia się komunikat "strona zablokowana".
To może lepiej przekierowanie na FB niż pustka

Maciej Mężczyzna
WRC

Auto: Fiat Seicento Gruppo N i inne włoskie :)

Postprzez knastol » 9 maja 2013, o 22:32

ok, tylko na ktory profil, bo jest ich kilka i jeden chce byc lepszy od drugiego ;)

knastol Mężczyzna
B-grupa

Postprzez Agniess » 10 maja 2013, o 07:40

Przydałby się fan page WPP 8)

Agniess Kobieta
WRC

Auto: Mazda 323F

Powrót do Wyścigowy Puchar Polski