Kadet w WPP

Forum zawodników i osób zainteresowanych WPP

Kadet w WPP

Postprzez Liszyn » 24 lut 2011, o 18:16

Witam serdeczni,

przymierzam się do znalezienia albo zbudowania (ale ze względu na krótki czas -raczej znalezienia czegoś (prawie)gotowego), czegoś czym da się pojechać w WPP. Zastanawiałem się nad czymś co mogło by pojechać w klasie II - pewnie najlepiej Swift (ale jak widzę klasa ta cieszy się zerowym zainteresowaniem) albo w klasie III - tu najlepiej byłoby poskładać jakiegoś Civica albo CRX (ale na to chyba nie mam ani czasu ani budżetu, a niczego gotowego za rozsądne pieniadze na rynku nie widać). Przeglądają różne oferty, ogłoszenia itp wpadł mi w oko taki Kadet: ogłoszenie

Czy dałoby się nim pojechać (to znaczy, czy pasuje to do regulaminu) w klasie 4. Wstępnie wydaje mi się, że tak ale nie jestem ekspertem, chciałbym się upewnić u specjalistów w tej dziedzinie.

Pozdrawiam
Liszyn
Pozdrawiam

Liszyn
Fiat Coupe 20VT

Windows Vista Chrome
Liszyn Nie wiadomo :)
nowy

Re: Kadet w WPP

Postprzez luki » 24 lut 2011, o 18:56

Hej

kadet, tani, pewnie czesci tez, ale raczej nawet po grubych modach nie scigniesz typerow i innych wyjadaczy tej klasy. chyba ze wyladujesz w klasie youngtimer do 2000. ale to jescze nie wiadomo... wiecej w regulaminach

z malym budzetem sadze, ze lepiej swifta, tani, lekki i zrywny juz w serii, motor kreci do 9 tys z tego co slyszalem. gdzies na youtube jest filmik jak chlopak seryjnym podczas younttimer party kreci 2:01 trzymaja sie za crxami.

Jezeli pojawi sie pierwsze auto w klasie do 1400 to pojawia sie i kolejne. A swiftem mozna walczyc w tej klasie o pudlo przy zalozeniu ze bedzie wiecej tych kierownikow.

Znajomy ma swifta z klatka zal. J. Niezawodny, niedzwoniony, znam go dobrze ze starych czasow KJS. Dostawal po tylku ale tez byl odpowiedniio traktowany w garazu. Do tego doliczyc fotel musisz, pasy, gasnice, kiere. Gdybys sie kontaktowal powiedz ze ode mnie, Lukasza z czarnego Civica to urwiesz cos na dziendobry.

http://team50.pl/forum/index.php?PHPSES ... topic=10.0

auto zaliczylo sporo podobnych hopek :) to ten swift po moim civicu :drive:

http://www.youtube.com/watch?v=siiyU6qrkuM

wiecej znajdziesz wpisujac w YT team50 swift wojtek

luki Mężczyzna
eNka

Auto: Honda Civic vti gr.A

Re: Kadet w WPP

Postprzez Pan Protest » 27 lut 2011, o 20:09

każde auto jest fajne - jak doinwestowane.
kadett ma wspaniałą homologacje (lepsza niż astra). latałem (wsmp, gsmp) w 98 i 99 w kadettem - lepszym bratem tego (rajdówką od kompletu).

swift - fajne auto jeździłem takim ze 2 lata, ale do sportu porażka - ciężko z porządnymi (profesjonalnymi) gratami, poza tym klasa do 1400 nie istnieje i nigdy nie istniała (w wyścigach) - czasem pojawiało się jakieś suzuki, polo, panda - szkoda zainteresowania moim zdaniem. Klasa 1400 miala kiedys epizod w rallycrossie i w wyscigach w Czechach ze wzgledu na rodzima produkcje.

jak jakies pytania do kadetta to wal na priva, moze cos podpowiem. mam gdzies jeszcze homologacje (bardzo gruba ksiazka).
pzdr
mm

Windows XP Firefox
Pan Protest Mężczyzna
A-grupa

Powrót do Wyścigowy Puchar Polski