SO Wigilijny 2019

Kryterium SuperOES Tor Poznań, Power Stage Bednary i inne !

SO Wigilijny 2019

Postprzez DeZ » 20 gru 2018, o 21:18

Na komisji PZM padła propozycja by SO Wigilijny był imprezą jednodniową w sobotę. Tzn część jazd za jasnego, przerwa na obiad, reszta po zmroku.

Jeżeli o mnie chodzi to:
plus - to nie piątek gdzie niektórzy pracują. Widać było choćby po tegorocznej frekwencji.
plus - posiłek w jednym czasie dla wszystkich = brak przestojów na starcie co jest nagminne
minus - zapewne sumarycznie mniej przejazdów niż obecnie szczególnie przy "niekumatości" części zawodników
choć przy odrobinie dyscypliny wcale nie musi tak stać

DeZ Mężczyzna
B-grupa

Auto: Fiat SC 1.2

Re: SO Wigilijny 2019

Postprzez Try3ek » 22 gru 2018, o 13:09

Dla mnie Gorsza wersja, wyniki i rozdanie za cały sezon będą bardzo późno mało kto zostanie, co z osobami którzy nie chcą jechać w nocy, ja zdejmuje elektrownie po nocnym a to łatwiejsze niż jej montowane i regulacja. Start o 9-10 i koniec po 10-11h to było by bardzo męczące. Wydaje mi się że to nie praca powoduje mniejsza frekwencję a noc i jazda po ciemku, nie każdy wyda kilka stowek na jedną imprezę na elektrownie. Organizacyjnie też będzie gorzej bo od momentu szarości do ciemności mamy ok 1-1,5h przerwy a już pomijam fakt że trudniej jest jechać w nocy nie widząc trasy za dnia, i jeszcze te zmienne warunki jak teraz to kolejny plus starej wersji

Try3ek Mężczyzna
WRC

Auto: BMW e30 IS

Re: SO Wigilijny 2019

Postprzez DeZ » 24 gru 2018, o 13:27

Nadal ma być podział noc / dzień dla chętnych. W sumie to można by zrobić rozdanie w czasie tej 1-1,5h(może nawet 2) przerwy tylko że gdyby to wypadło razem z obiadem to tak jakoś nie za bardzo. No i wszystko pod warunkiem, że wigilijny nadal nie będzie liczony do klasyfikacji rocznej.

DeZ Mężczyzna
B-grupa

Auto: Fiat SC 1.2

Powrót do SuperOESy, Power Stage i inne Rallysprinty