II SuperOES To Poznań

Kryterium SuperOES Tor Poznań, Power Stage Bednary i inne !

II SuperOES To Poznań

Postprzez Waligor » 7 lut 2018, o 18:06

Waligor Mężczyzna
WRC

Auto: BMW M3

Re: II SuperOES To Poznań

Postprzez Bartek Dzięcioł » 8 lut 2018, o 13:19

Przydałoby się jakieś info na FB bo bida w zgłoszeniach...

Windows Firefox
Bartek Dzięcioł Mężczyzna
eNka

Auto: CRX

Postprzez Czaras » 13 lut 2018, o 16:29

Panowie jak to teraz jest z tymi pilotami? Jak już wpiszę odważnego to musi ze mną jeździć do końca? Nawet jak zwrócił całe śniadanie? Czy kumpel, który na tej samej imprezie jest kierowcą może usiąść na prawym u mnie?

Czaras Mężczyzna
nowy

Auto: Wisienka K11

Postprzez Try3ek » 13 lut 2018, o 18:13

na 99% musi jechać jeżeli jest zgłoszony, ale zawsze możesz podejść do sędziego i powiedzieć że jedziesz już bez pilota ale wtedy już do końca imprezy. Jeżeli chodzi o wsadzenie na prawy fotel innego kierowcy to żaden problem byle zmieścić się w swoich numerach, patrząc po ostatnich frekwencjach to będąc w tej samej klasie będzie to trudne do wykonania.

Try3ek Mężczyzna
WRC

Auto: BMW e30 IS

Postprzez dembol » 18 lut 2018, o 12:16

Zmiany w regulaminie zostały wprowadzone z uwagi na fakt, iż wielu kierowców fikcyjnie wpisywało pilotów tylko dla medali, punktów w klasyfikacji lub obiadów. Niestety tym sposobem zostali wyłonieni „mistrzowie” zeszłego sezonu. Żenada.

Obecnie wpisanie pilota wiąże się z obowiązkiem startu z pilotem. Inny kierowca również może być pilotem, ale trzeba pamiętać o powyższych zasadach jeżeli ma być liczony do klasyfikacji

dembol Mężczyzna
WRC

Auto: Brak

Postprzez Waligor » 18 lut 2018, o 12:24

Waligor Mężczyzna
WRC

Auto: BMW M3

Postprzez Przemo107 » 19 lut 2018, o 11:14

Byłem pierwszy raz w życiu na takiej imprezie (w ogóle pierwszy raz jeździłem po torze) i mega mi się spodobało. Auto praktycznie seryjne więc nie było mowy o jakichś sensownych czasach, ale ostatni nie byłem :P Po pierwszym szoku na treningu i przejazdach zapoznawczych w stylu "ale oni zapieprzają" trochę ochłonąłem i od 3 próby sukcesywnie zbijałem po kilka sekund z czasu. Udało się nie wypaść, w nic nie przywalić i nie zepsuć auta (poza przyjaranymi hamulcami). Do następnego ;)

Windows 7 Chrome
Przemo107 Mężczyzna
nowy

Auto: BMW E36 318ti

Postprzez Inur » 19 lut 2018, o 17:59

Miło było po paru latach przerwy zobaczyć się w starym gronie :) Miniona sobota zdecydowanie przypominała złote czasy tej imprezy. Świetna szybka trasa, miejscami techniczna i wymagająca, mało czekania dużo jeżdżenia i super klimat. Po prost świetnie spędzony dzień. Aż się chyba wybiorę na kolejną rundę skoro to tak teraz wygląda. Onboard z ostatniego przejazdu: https://www.youtube.com/watch?v=yZvWiQojN6A

Windows Chrome
Inur Mężczyzna
A-grupa

Powrót do SuperOESy, Power Stage i inne Rallysprinty