06.02.2016 5 Runda Power Stage Bednary II

Kryterium SuperOES Tor Poznań, Power Stage Bednary i inne !

06.02.2016 5 Runda Power Stage Bednary II

Postprzez dembol » 29 sty 2016, o 10:54

Dzień dobry!

Przypominamy, że formularz do zapisów on - line dostępny jest pod adresem:

http://chronotec.pl/events/2016/2016-02 ... /index.php

Powoli warunki w Bednarach robią się wiosenne. Wszystko wskazuje na to, że 5 runda PSB2 zostanie przeprowadzona na przyczepnym asfalcie :)

Na dzień 05.02.2016 planujemy przeprowadzenie dwugodzinnych jazd treningowych / testowych. Poprowadzą ją Mateusz Lisowski i Darek Burkat. Chętnych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Start treningu - godzina 14.00.

Osoby zainteresowane noclegiem w Bednarach również prosimy o kontakt - aktualnie zostało nam 6 wolnych pokoi dwuosobowych.

Do 5 rundy Power Stage Bednary 2 pozostało 8 dni. Na liście zgłoszeń mamy aktualnie 23 kierowców. Frekwencja w klasach jest następująca:

a. Klasa 1 - 3 zgłoszenia
b. Klasa 2 - 3 zgłoszenia
c. Klasa 3 - 7 zgłoszeń
d. Klasa 4 - 4 zgłoszenia
e. Klasa 5 - 6 zgłoszeń

Frekwencja wśród marek samochodów na chwilę obecną wygląda trochę nietypowo (prowadzi Renault):

a. Renault - 5 szt.
b. BMW - 4 szt.
c. Mitsubishi - 3 szt.
Subaru - 3 szt.
Fiat - 3 szt.
Honda - 3 szt.
d. Citroen - 1 szt.
Ford - 1 szt.

Zespół PSB2
E-mail: biuro@szc-zasada.pl

ŹRÓDŁO: FACEBOOK PSB

dembol Mężczyzna
WRC

Auto: Brak

Re: 06.02.2016 5 Runda Power Stage Bednary II

Postprzez Try3ek » 2 lut 2016, o 12:34

puki co 55 zawodników ale mam nadzieje ze frekwencja będzie zdecydowanie lepsza, ja już nie mogę się doczekać

Try3ek Mężczyzna
WRC

Auto: BMW e30 IS

Postprzez dembol » 2 lut 2016, o 20:20

Pewnie sporo osób czekało z zapłatą wpisowego z uwagi na SuperOES tydzień wcześniej :) Nigdy nie wiadomo, czy sprzęt przetrwa :)

dembol Mężczyzna
WRC

Auto: Brak

Postprzez Wilku » 7 lut 2016, o 18:03

V Power Stage Bednary 2 2016 by RRV
https://www.youtube.com/watch?v=VTcOajNzCiE

Wilku Mężczyzna
eNka

Auto: CC

Postprzez TommiRS » 7 lut 2016, o 19:59

Filmik fajny, pokazuje też jakie sprzęta i ludzie z całej Polski się tam pojawiają :)

Udało się zagospodarować trochę czasu i pośmigac pierwszy raz w nowym roku. Trasa mogła być, choć bywały z większym pazurem, za to warunki baaaardzo ciekawe.
W skrócie trudno, początek mokry i zimny, a miało byc sucho, więc sporo z nas na deszczówki nie było przygotowanych :)
A to co było uległo destrukcji, bo przynajmniej ja za poźno założyłem semi slicka.
Przez chwilę pojawiło się nawet słoce, żeby szybko zmienić warunki, po czym pod koniec zawodów znowu zrobiło się zimniej, wieć praca opon znowu inna.

W sumie zakoczyło sie miło i z wazonem, więc wyjazd bardzo udany.

TommiRS Mężczyzna
WRC

Auto: Subi Impreza MY00

Postprzez Try3ek » 7 lut 2016, o 20:37

Pogoda miała być troszkę inna, ciepło i sucho, przed wyjazdem zastanawiałem się czy nie brać deszczy ale przecież miało być ciepło to szybko wyschnie, a tu było inaczej. W sumie z połowa zawodników jechała na r1r i jedni narzekali drudzy robili dobre czasy, chyba nikt do końca nie dopasował opon takie specyficzne warunki cały czas się zmieniały.
Mi totalnie jazda od początku nie pasowała, za wcześnie hamowałem, dyfer walił po kaście przy redukcjach, wspomagania nie do końca działa jak trzeba i jakoś tak marnie było. Dopiero od 3 przejazdu jako tako się jechało choć wynik nie najlepszy bo wtedy każdy jechał już szybciej, ostatecznie 10 miejsce w klasie, jedyny plus to przetestowałem opony. Standardowo był 6 przejazd nieliczony więc można było się troszkę pobawić a że trasa fajna mocno techniczna i ciasna w pierwszej części, a do tego długa więc się najeździłem jak nigdy, finalnie wracałem z uśmiechem mimo nie najlepszego wyniku.

Try3ek Mężczyzna
WRC

Auto: BMW e30 IS

Powrót do SuperOESy, Power Stage i inne Rallysprinty