1 i 2 Runda 2013 Pogoda!

Powrót 126p na tory wyścigowe!

1 i 2 Runda 2013 Pogoda!

Postprzez Dinożarł » 4 kwi 2013, o 15:32

Skoro się nic nie dzieje, wypada porozmawiać o pogodzie :-)
Tak sobie zerkam przez okno z biura i myślę, że realnie patrząc na to co się dzieje, nie ma szans na przeprowadzenie zawodów w podanym terminie. Myślę, że nie ma sensu robienia zawodów "na siłę" w sytuacji gdy wielu z nas jeździ na zawody dla frajdy czerpiąc ją nie tylko ze ścigania się ale i bycia na zawodach co pozwala uciec nam od tych naszych codziennych obowiązków a i troszkę adrenalinki podpompować w żyły. :drive:
Pozdrawiam serdecznie wszystkich maluchowiczów!
Jacek Chojnacki

Windows XP Firefox
Dinożarł Mężczyzna
nowy

Auto: Piździk

Re: 1 i 2 Runda 2013 Pogoda!

Postprzez krakus » 5 kwi 2013, o 00:47

Byłem dziś na torze nitka jest czarna ale od nitki do bandy sporo śniegu... Pytałem czy wyścigi się odbędą i usłyszałem ze w niedziele ma zapaść ostateczna decyzja. Wiec nic tylko czekać :?
"Nie sztuką jest zwrócić na siebie uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich."

krakus Mężczyzna
WRC

Auto: 126p racing :)

Re: 1 i 2 Runda 2013 Pogoda!

Postprzez StudioPassja » 8 kwi 2013, o 16:19

"Informujemy, iż na dzień dzisiejszy (08.04.2013) wyścigi samochodowe odbędą się"

cytat ze stronki automobilklubu :) Jeżeli wierzyć pogodynkom wiosna już się zbliża. Licząc, że śnieg zniknie, w tygodniu po zawodach zapraszam do obejrzenia naszej relacji na stronie http://www.studiopassja.pl lub You Tubie :)
Kronika, Reportaż, Film... a wyścigi to nasza Passja :)
http://www.studiopassja.pl

StudioPassja Kobieta
nowy

Auto: Yarrrrisek

Powrót do Maluch Trophy