Wypożyczę/wynajmę/na dwie nogi: CCS lub SCS grupy N0

oddam, wymienię, zastanowię się...

Wypożyczę/wynajmę/na dwie nogi: CCS lub SCS grupy N0

Postprzez Sensekhmet » 12 sie 2010, o 08:32

Jak w temacie: planuję poważniej zabrać się za ściganie, z czym wiąże się zakup CC/SC grupy N. W związku z moją słabą sytuacją finansową, zakup odbędzie się dopiero za parę miesięcy.
Na razie poszukuję osoby, która byłaby zainteresowana wypożyczeniem, wynajęciem lub startem na dwie nogi ze mną takim pojazdem: jako bonus potraktuję parę dobrych porad odnośnie techniki jazdy, mogą być z prawego (albo lewego w przypadku na dwie nogi) fotela. Nie musi to być "czysta" grupa N, ale chodzi o auto w pełni przygotowane i maksymalnie zbliżone do N-ki: 1.2 robione na 90 koni raczej mnie nie interesują, zresztą pewnie tylko bym sobie zrobił kuku.
Co do imprez: aktualnie interesuje mnie AB Cup na Bednarach w sobotę 14 sierpnia, jeżeli nie wypali (np. nie wiem nadal, czy dostanę wolne w pracy), oferta pozostaje aktualna na podobne imprezy oraz superOeSy.
Stronę finansową można dogadać, chociaż nie mam kokosów na koncie. Ryzyko uszkodzeń samochodu określiłbym jako niskie, zresztą niektórzy wiedzą, że przez ostatnie 4 lata przydarzyły mi się tylko 2 zonki a nawet stary rozsypujący się wrak w moich rękach dociera praktycznie zawsze do mety.
Wiem, że daję znać późno, a niektórych może ta oferta rozśmieszyć, ale ja do tego podchodzę poważnie (można nawet spisać umowę!).
Flat Out: Flat Broke

Diesel + Nordschleife = >:(

Sensekhmet Mężczyzna
WRC

Auto: Mitsushiti Carisma 1.9 DI-D

Re: Wypożyczę/wynajmę/na dwie nogi: CCS lub SCS grupy N0

Postprzez mxd9 » 12 sie 2010, o 09:28

czesc,

ja mam na sprzedaz auto , zobacz post pare nizej .

pzdr

michal (mxd9)

mxd9 Mężczyzna
A-grupa

Re: Wypożyczę/wynajmę/na dwie nogi: CCS lub SCS grupy N0

Postprzez Sensekhmet » 12 sie 2010, o 23:59

Dzięki za ofertę, ale na razie brak kasy na zakup, poza tym będzie mnie interesowała N-ka z homo.
Mały update: mam wolne, więc na Bednary przyjadę tak czy owak. Jeżeli ktoś będzie się chciał ze mną skontaktować w sprawie oferty, jutro w godzinach 13:30-21:30 jestem w pracy, więc tylko SMS: 504 166 806.
Flat Out: Flat Broke

Diesel + Nordschleife = >:(

Sensekhmet Mężczyzna
WRC

Auto: Mitsushiti Carisma 1.9 DI-D

Powrót do Inne