Sprzedam Fiat Seicento N-grupa

Tutaj umieszczamy oferty kupna/sprzedaży pojazdów.
Oferta kupna ma być oznaczona [K] przed tytułem tematu, sprzedaży [S] przed tytułem tematu. Ogłoszenie powinno zawierać opis i przynajmniej jedno zdjęcie pojazdu.

Sprzedam Fiat Seicento N-grupa

Postprzez Waligor » 19 lis 2015, o 00:14

Sprzedaję Fiata Seicento 1.1 przygotowanego N-grupowo.
Samochodem startowałem od 2008 roku, a w rodzinie jest od 2005 roku. Samochód był 3 lata temu przygotowany od nowa jako mocna N-ka (zawieszenie i silnik) przez Krzysztofa Mencla, tak więc silnik śmiga i buczy aż miło. W przeciągu tych trzech lat auto przez jakieś pół roku wystartowało w dwóch SuperOESach i... zostało odstawione do garażu na kolejne 2,5 roku. Tak więc auto przygotowane mechanicznie jak igła sztuka, odpala gra i buczy i wszystko jest tak jak powinno. Blacharsko to to nie jest samochód na zloty, bo nie jedną szykanę w życiu swoim życiu widziało, a to jest samochód do sportu. Był garażowany więc zgnity nie jest.
Tak to skrzynia 5-tka sportingowa, zawieszenie... sportowe, twarde (nie pamiętam jakie dokładnie - spróbuję się dowiedzieć), klatka Kałuża, kierownica Sparco, pasy 4pkt. OMP (z utraconą homo) i bodajże Racingi (najtańsze pasy z homologacją, muszę sprawdzić czy aktualną), fotele kubełkowe Lico (stan jednego średni, a drugiego słaby), wyłącznik elektryki (takie wymogi wyścigów). Samochód zarejestrowany jako Seicento VAN więc w papierach jest 2 miejscowy - o jeden mniej argument do czepiania się przez policję. Przy zakupie dorzucam nowe tarcze hamulcowe i prawą tylną szybę. Oprócz tego mam pełno kół i opon do tego ustrojstwa w różnym stanie (narazie chcę sprzedać je z samochodem więc nie sprzedaję osobno).

Cena samochodu: 4000zł
Cena samochodu z kołami: 5000zł

Na dniach dodam więcej szczegółów (ile, jakich kół i opon), zdjęcia itd. itp. Więcej informacji: 609 279 093

Samochód zarejestrowany na firmę, więc wystawiam fakturę.

Waligor Mężczyzna
WRC

Auto: BMW M3

Re: Sprzedam Fiat Seicento N-grupa

Postprzez Waligor » 22 lis 2015, o 01:16

Samochód sprzedany i zyskał nowy, fajny dom :) Temat do zamknięcia :)

Waligor Mężczyzna
WRC

Auto: BMW M3

Powrót do Sprzedam/kupię auto